Kalkan Temizlik
Profesyonel Temizlik Hizmetleri

Kalkan Temizlik firması olarak genel temizlik, site temizliği, apartman temizliği, su deposu temizliği, su baskını temizliği, havuz temizliği, yangın sonrası temizlik, Mermer, Granit, Bina çevresi ve Mezar taşı Temizliği, Oto Koltuk Tavan Yıkama Temizliği, Kapıcılık Hizmetleri sunmaktayız.

İstanbul Anadolu ve Avrupa bölgelerinde aktif olarak faaliyet gösteren firmamız uzman kadrosu ve yılların bilgi ve birikimi ile sizlere en iyi hizmeti en uygun fiyatlarla sunabilmek için çalışmalarını sürdürmektedir. Gelişen ve değişen gezegende her geçen gün yenilikler deneyerek müşterilerimizin memnuniyetini arttırabilmek amacıyla birçok çalışma yürütmekteyiz.

Adalar bölgesi ve çevresinde Kalkan Temizlik olarak, Site temizliği, Apartman Temizliği, Bina Temizliği konusunda faaliyet göstermekteyiz. Site temizliği denildiğinde akla ilk gelen firmalar arasında olmayı müşterilerimize sunduğumuz hizmetlerle ve çalışanlarımızın özgüveni ile kazandık. Site, Apartman ve Bina temizliği konusunda sizler de güvenebileceğiniz bir firma ile çalışarak site, apartman ve bina temizliği hizmeti almak istiyorsanız firmamızla iletişime geçerek fiyat teklifi alabilirsiniz. En uygun fiyatlarla en iyi hizmeti vereceğimizden şüpheniz olmasın.

Doğal afet sonucunda oluşan su sel baskınlarının temizlik işlemleri hiç kolay değildir, Bu konuda uzman kadrosu ile hizmet vermekte olan firmamız Su baskını temizliği hizmetini sizlere en iyi şekilde en uygun fiyatlarla sunmaktadır. Su sel baskınlarında firmamızı aramanız halinde hızlı bir şekilde su ve sel baskını olan bölgeye gelerek gerekli tüm çalışmaları sağlamaktayız.

Ayrıca firmamız su deposu temizliği konusunda da faaliyet göstermektedir. Su deposu temizliği için firmamızdan fiyat teklifi alabilir, konusunda uzman ekibimizden su deposu temizliğinizi en iyi şekilde yapılmasını talep edebilirsiniz. Müşterilerimizin memnuniyeti bizim için oldukça önemlidir.

Havuzlarınızın da insan sağlığı açısından periyodik sürelerde temizliğinin yapılması oldukça önemli bir konudur. Havuz temizliği yapılmadığı durumlarda insan sağlığını tehdit edebilecek unsurlar söz konusu olabilmektedir. Bu yüzden Kalkan temizlik firması olarak Havuz temizliği konusunda sizlere en iyi hizmeti sunmaktayız. Havuzlarınızı özel ekipmanlarımız ile temizleyip dezenfekte ederek yeniden kullanmanızı sağlıyoruz. Havuz temizliği fiyatları için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Yangın hiçbir zaman oluşmasını istediğimiz bir durum değildir ancak Yangın olduktan sonra Yangın sonrası temizlik işlemleri sanıldığının aksine hiç kolay olmamaktadır. Yangın sonrası temizlik işlemleri için birçok özel kimyasallar kullanılmakta ve işin ehli kişiler tarafından bu işlemler sağlanmaktadır. Bu yüzden yangın sonrası temizlik hizmetini Kalkan temizlik olarak deneyimli ekibimiz ile sizlere sunmaktayız.

Ayrıca firmamız birçok firmanın sunmadığı Mermer, Granit, Bina çevresi ve Mezar taşı Temizliği, Oto Koltuk Tavan Yıkama Temizliği, Kapıcılık Hizmetleri hizmetlerini de sizlere sunmaktadır. Oto koltuk tavan yıkama hizmetlerinde adresinizde işlem sağlayarak, hiç yorulmadan en iyi hizmeti en uygun fiyatlarla almanızı sağlıyoruz.

Yabani taş arası ot temizliği, Okul temizliği, Dış cephe cam temizliği, Metal asansör pas temizliği konularında faaliyet gösteren firmamız en uygun fiyatlarla en iyi hizmeti vermektedir. Sizler de bu hizmetlerden birisine ihtiyacınız olduğunu biliyorsanız bizimle iletişime geçip bilgi ve fiyat teklifi alabilirsiniz.

Sunduğumuz tüm hizmetlerimiz ile ilgili bizleri arayabilir, bilgi ve fiyat teklifi alabilirsiniz. Sizleri aramızda görmekten gurur duyarız.

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

Kalkan Temizlik firması olarak sizlere hizmet vermeyi isteriz, siz de temizlik ihtiyaçlarınızda bizleri tercih etmek isterseniz aşağıdaki bilgilerden bize ulaşabilir ve fiyat teklifi alabilirsiniz.

Adres:

Kartal / İstanbul