Kalkan Temizlik
Profesyonel Temizlik Hizmetleri

Apartman Temizliği Kapsamında,

Temizlik Sarf malzeme ve Kimyasallar şirketimizce sağlanmaktadır.

(Merdivenler, Kat Araları, Posta kutuları, otopark, merdiven korkulukları, camlar, paspaslar, örümcek ağları, apartman giriş kapısı temizlenmektedir.)Her temizlik sonrası Bina Girişine Asılacak Puantaj Çizelgesine Bilgi Girişi Sağlanıp Temizlik sonrası Bina Ortak Alanının Parfüm Sıkılması işlemi yapılmaktadır .

Ekibimizin tamamının sigortalı olarak çalışması; apartman temizliğinde görevlendirdiğiniz sigortasız personelin iş kazası yaşaması halinde yönetici ve apartman sakinlerini yasal sorumluluk altında kalmaktan kurtarmaktadır.

Bina Yöneticimizin Ekibimiz Departman Sorumlumuz ile sürekli bilgi akışı sağlanmaktadır.

Kalkan Temizlik Olarak Bir İlke İmza Atmanın Gururu İçerisindeyiz. Binamızın Bir Seferde Bütün İhtiyaçlarına Çözüm Amaçlı Tek elden Beşi Bir Yerde Kampanyamız için bizleri arayıp fiyat teklifi alabilirsiniz .

BEŞİ BİR YERDE


5’İ BİRYERDE

KAMPANYA KAPSAMINDA VERİLECEK OLAN HİZMETLERİMİZ


1.Haftanın Belirlenen Günlerinde Bina Ortak Alan Temizliği ve Bina Çevresi Mıntıka Temizliği Yapılması (Bina Demir Başlar Olarak Sayılan Temizlik Paspas Arabası Kaygan Zemin Levhası Bina Yönetimine Diğer Sarf Kullanılacak Kimyasal ve Malzemeler Firmamıza Ait Olacaktır.)


2.Nisan Mayıs Haziran Temmuz Ağustos Eylül Aylarında Benzinli Makinalar ile Bina çevresi çimlerin biçilmesi . ( Ayda Bir Belirlenen Rut Gününe Göre Yapılması Budama Hariç )


3.Eylül Ekim Kasım Aralık Aylarında Benzinli Yaprak Toplama Makinası İle bina çevresi yaprakların toplanma hizmeti ( Ayda Bir Belirlenen Rut Gününe Göre )


4. Nisan Mayıs Haziran Temmuz Ağustos Aylarında Bina çevresi Taş Arası otların Benzinli Makinalar ile ilaçlanması


5.Haziran Ayı İçerisinde Bina Ortak Alan ve çevresinin İlaçlama Hizmeti (Kullanılacak olan İlaç Halk Sağlığına Uygun Olup Kokusuz Olacaktır. Haziran ayın da yapılma sebebi toprağın ısınıp yavaş yavaş canlıların dışarı çıkmasıdır.)

NOT: Kampanyamız Bir yıl Yapılan Sözleşme Süresince Geçerli Olacak tır .

EKİBİMİZ KALKAN GRUP& KALKAN TEMİZLİK APARTMAN TEMİZLİĞİ ve BAHÇE BAKIM ARACI İLE GELİP BİR PERSONEL BİNA TEMİZLİĞİ İLE İLGİLİ ÇALIŞIRKEN DİĞER PERSONELİMİZ BAHÇE BAKIM VE TEMİZLİĞİ İLE İLGİLİ ÇALIŞMALARDA BULUNMAKTADIR

BİZE GÖRE TEMİZLİK BAHÇE KAPISINDAN BAŞLAR ve KESİNLİKLE 10-20 DK DA YAPILACAK BİR HİZMET DEĞİLDİR

ORTALAMA FİRMA ÇALIŞANLARIMIZ BİNANIN BÜYÜKLÜĞÜNE GÖRE 1-2 SAAT ARASI ÇALIŞMALARINI SÜRDÜRMEKTEDİRLER

FİYAT TEKLİFİMİZ İÇİN BİZLERİ

0216 370 59 730555 967 15 93 No’ lu İrtibat Numaralarımızdan Detaylı Bilgi ve Fiyat Teklifi Alabilirsiniz.

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

Kalkan Temizlik firması olarak sizlere hizmet vermeyi isteriz, siz de temizlik ihtiyaçlarınızda bizleri tercih etmek isterseniz aşağıdaki bilgilerden bize ulaşabilir ve fiyat teklifi alabilirsiniz.

Adres:

Kartal / İstanbul